Swingersi, orgia, godziny seksu

Jest takie forum internetowe, gdzie można poznać wielu ludzi i powymieniać się swoimi nagimi fotkami, fantazjami oraz uprawiać cyberseks, można też poznać partnera do trójkąta czy po prostu do seksu. Któregoś dnia przeczytałam temat rzucony przez stałego bywalca o chęci zorganizowania imprezy dla swingersów. Szukał chętnych. Pomyślałam dlaczego nie i zgłosiłam się, impreza miała odbyć się w moim mieście, więc idealnie. Spotkaliśmy się w domu organizatora, ale okazało się, że z 14 osób przyszło jedynie 9, ale tak świetnie się bawiliśmy, że postanowiliśmy się spotkać jeszcze raz. Znowu pojawił się temat na forum i tym razem zgłosiło się 26 osób, świetnie, tylko musieliśmy znaleźć większe lokum.

Ktoś wspomniał, że ma duży dom i mieszka sam. Więc po rozdaniu adresu, umówieniu daty, zjawiłam się pod domem, z którego dobiegała muzyka. Pod domem stało sporo samochodów, zapukałam, otworzył mi przystojny ok. 40-letni mężczyzna i zaprosił do środka. Zdjęłam płaszcz i w swojej mini sukience weszłam do salonu. W samym salonie było ok. 15 osób, więc podejrzewałam, że w całym domu jest dużo więcej niż oczekiwaliśmy. Wszyscy rozmawiali, przechadzali się i uśmiechali do siebie. Przekrój wiekowy był ogromny, od 18-latków po 50-latków. Ja miałam 30, ale wyglądałam na 20, natura była dla mnie łaskawa i dała mi dziewczęcą urodę. Malowałam się delikatnie i może to powodowało, że zaraz zjawiło się koło mnie sporo panów gotowych załatwić mi drinka. Zgodziłam się i porozmawiałam trochę z nimi. Niektórzy przyszli z żonami, partnerkami lub tak jak ja sami.

Przechadzając się z drinkiem zwiedzałam dom. Salon, kuchnia i gabinet na dole, 4 sypialnie na górze, dużo miejsca, idealne miejsce na orgię. Ale ludzi było dużo więcej niż miejsca, podejrzewam, że przyprowadzili znajomych. Jeszcze lepiej, więcej wyboru. Po godzinie od rozpoczęcia dało się już zauważyć rozluźnienie, kobiety pozbywały się garderoby, a mężczyźni paradowali w porozpinanych koszulach. Tu i ówdzie pary się całowały, niektórzy mieli ręce w majtkach partnerów. Robiło się gorąco i podniecająco.

-Sama jesteś? – zapytał się mnie młody chłopaczek.

-Tak, a ty?

-Ja też, jestem pierwszy raz na takiej imprezie i nie wiem co robić.

-Nie martw się – odpowiedziałam – pokażę ci, to mój drugi raz – uśmiechnęłam się i poszliśmy dalej razem.

Po godzinie już prawie nikt nie miał ubrań, seks był wszędzie, w salonie, w kuchni, na schodach można było usłyszeć jęki i stukania. Jakaś dziewczyna na balkonie opierała się o balustradę i pozwalała brać się od tyłu. Wzięłam młodego i poszliśmy na górę do jednej z sypialni, zrzuciliśmy ubrania i znajdując małe miejsce pomiędzy morzem gołych ciał na łóżku usiadłam sobie i przyciągnęłam chłopaczka do siebie, wzięłam sobie jego członka do ust i delikatnie lizałam główkę ręką trzepiąc. Jęki dochodzące z każdej strony podkręcały sytuację. Włożyłam sobie jego fiuta głębiej i ssąc patrzyłam mu w oczy. Złapał mnie za głowę i nadawał rytm, odchylił się, spojrzał w sufit i głośno westchnął. Robiłam mu loda, on co chwilę nachylał się i łapał mnie za piersi. Wtedy usłyszeliśmy głośne:

-Zamiana!

I pan 20 lat starszy ode mnie wstał z kobiety obok, uśmiechnął się do mnie, powiedział do chłopaczka, że przesuwamy się w lewo i lekko go popchnął, zbliżając fiuta do moich ust. Wzięłam go do ręki i trzepiąc patrzyłam się na niego, włożył palce w moje włosy i powiedział:

-Ale jesteś piękna mała, bierz go.

Zassałam się i dałam się ponieść jego ruchom, mocno pchał swojego fiuta w moje gardło i pieprzył mnie w buzię nie dając wytchnienia, ślina kapała mi na piersi. Spojrzałam w bok, a mój chłopaczek zapinał od tyłu jakąś starszą kobietę zapominając o mnie i idąc na całość. Mój pan zwolnił, mogłam wziąć go w ręce i sama nadać tempo, robiło się przyjemnie, ale ja też chciałam czegoś przyjemnego, dotykałam się po cipce. Jakaś kobieta z tyłu podniosła się do loda, więc ja się położyłam na plecy i wtedy usłyszałam:

-Zamiana!

Podszedł do mnie chłopak w moim wieku z ogromnym penisem i szybkim ruchem wepchnął go do środka sprawiając mi lekki ból, ale zaraz zalałam się sokami i zrobiło się przyjemnie. Z każdej strony słychać było chlupot i uderzanie. Chłopak brał mnie mocno, ledwo się mieściliśmy ma łóżku, ale było mi tak przyjemnie, że nie zwracałam na to uwagi. Musiałam opierać się na łokciach, a i tak uderzałam głową o plecy kobiety, która robiła loda. Po tym jak przeleciało mnie 7 facetów i dostałam dwa orgazmy, wstałam, poszłam się napić i trochę odpocząć. Była już 24.00, a impreza zaplanowana była do 6.00, więc nie chciała tracić sił. W kuchni spotkałam moją znajomą chwilę pogadałyśmy obserwując głośną parę pieprzącą się na stole.

-Idę – powiedziała Monia – mam ochotę na anala – i już jej nie było.

Odpoczęłam i wróciłam na górę, poszłam do innego pokoju i już w drzwiach podniósł mnie jakiś chłopak położył na łóżko obok innej dziewczyny, którą 4 facetów obrabiało i zawołał:

-Mamy kolejną.

Jeden się nade mną nachylił i wszedł do mojej cipki, drugi stanął obok i włożył swojego fiuta w moją rękę, trzepałam mu będąc jednocześnie pieprzona mocno w cipkę. Trzeci chłopak stanął nade mną i masturbował się, podniosłam się na łokciu i otworzyłam buzię biorąc go do środka. Jak już doszedł, wzięłam drugiego i pozwoliłam spuścić im się na moje piersi. Zaczynała mnie piec już cipka, poszłam się wykąpać i wtedy pod prysznicem zaliczyłam następny seks ze starszym mężczyzną, ale ile miał siły.

Do 6.00 rano pieprzyłam się, robiłam lody, pozwalałam na minetę i odpoczywałam, kąpałam się parę razy, bo sperma była wszędzie. Na koniec posmarowałam piekącą cipkę wazeliną kojącą, zamówiłam taksówkę i pojechałam do domu. Byłam wyruchana wszędzie, obolała i szczęśliwa. Miałam intymne relacje z mężczyznami i kobietami, a było ich wiele, mój zdecydowany rekord, mam nadzieję, że jeszcze raz coś takiego przeżyję.

5 thoughts on “Swingersi, orgia, godziny seksu

    1. Dokładnie o to chodziło. Ale chyba brakuje mi takiego czegoś w życiu skoro ostatnio ciągle orgie u mnie. Będzie spokojniej wkrótce 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *