Wróciłam nad ranem do hotelowego pokoju. Mieszkałyśmy tam we dwie z Moniką. Te wakacje były wakacjami naszych marzeń, postanowiłyśmy pójść na całość i bawić się do upadłego, a piękna Majorka miała być miłym dodatkiem.Moja koleżanka leżała w łóżku, naga.

 • Gdzie byłaś całą noc – uśmiechnęła się znacząco czekając na relacje
 • Opowiem ci jak się wyśpię, jestem zmęczona, ale było mega, całą noc nie spaliśmy – i kiedy to wypowiedziałam zobaczyłam wystającą męską nogę z naszego łóżka.
 • Ale widzę, że ty też się nieźle bawiłaś?W tym momencie obudzony naszą rozmową podniósł głowę i spojrzał na mnie niesamowicie przystojny facet.
  -Cześć jestem Arek, sorry za to – i wskazał porozwalane ubrania-Nic się nie stało – odpowiedziałam, a Monika odsłoniła kołdrę i powiedziała:
  -Zobacz jaki ma sprzęt.I zobaczyłam, imponujący członek sterczał gotowy do akcji. Arek się trochę zmieszał, ale Monika była tak otwarta, że szybko złapała go w dłonie i zaczęła robić mu dobrze. Arek położył się na plecy i zaczął wzdychać. Ja siadłam na fotelu i czekałam, patrząc się i wcale mnie to nie krępowało. Monika schyliła głowę i włożyła sobie nabrzmiałego członka do ust. Ssała i coraz głębiej go połykała. Z tego miejsca wszystko widziałam, jej ślina kapała na niego, a ona coraz głębiej dławiąc się robiła mu loda. Arek jęczał, a ja pomimo całonocnego seksu robiłam się mokra.
  -Chodź do nas powiedziała Monika.
  -Tylko na chwilę – i się przyłączyłam.
  Rozebrałam się i naga położyłam się koło Arka, Monika dalej robiła mu loda a Arek dotykał moich piersi i mocno mnie całował, nasze języki tańczyły i wzdychaliśmy do siebie, czułam jego oddech, czułam Monikę i wtedy poczułam jej palec masujący moją cipkę. Szybko się jeszcze bardziej podnieciłam. Monika była dobra, zawsze była. Jako że Arek był ju z gotowy i mocno nawilżony usiadłam na nim i poruszałam się w górę i w dół, coraz szybciej jęcząc. Monika położyła się obok i masturbowała się patrząc na nas. Arek dotykał jej piersi i masował je. Szybko przekręcił mnie i wziął mnie od tyłu, ja nachyliłam się i zaczęłam lizać cipkę Moniki, była taka słodka, soki rozpływały się łącząc z moją śliną, Monika przycisnęła moją głowę mocniej a Arek pchał mnie rytmicznie i coraz szybciej od tyłu. Wszyscy jęczeliśmy i wtedy doszła Monika. Czułam w ustach jej orgazm. Odwróciłam się na plecy, Arek stanął nad Moniką i spuścił się jej na twarz, a ja patrząc na nich dokończyłam ręką. Wszyscy opadliśmy na łóżko i tak leżeliśmy rozmawiając i się śmiejąc, Monika umyła twarz i gotowa była na powtórkę, ale ja spasowałam, byłam wykończona i poszłam spać słysząc jęki i poruszające się łóżko.