Ole znałam od dawna. Była bardziej otwarta ode mnie i miała duze powodzenie wśród mężczyzn. Uwielbiałam z nią spędzać czas, bo zawsze mnie czymś potrafiła zaskoczyć. Miała tak bujne życie towarzyskie i seksualne, że od samego słuchania czułam ogarniające mnie podniecenie. Duzo mi opowiadała o swoich podbojach, więc nic w tym dziwnego, że to właśnie ją wybrałam, kiedy potrzebowałam pomocy w doborze bielizny na randkę z Adamem.

Poszłyśmy na zakupy kupić seksowną bieliznę, kupiłam dwa komplety, jeden czerwony koronkowy z czarnymi wstawkami, mocno wycięty, ale zasłaniający to co powinien, był idealny, z jednej strony seksowny, z drugiej zasłaniał najbardziej intymne części ciała i zmuszał do wyobraźni. Drugi komplet był czarny z pończochami, mocno wycięty, odsłaniał sporo ponieważ był przeźroczysty, ale był przepiękny i nie mogłam się oprzeć. Poza tym Ola go dla mnie wybrała i do tego satynowy czerwony szlafroczek. Chciałam wyglądać jak najlepiej. Wybrałyśmy tą samą przebieralnie, mierzyłyśmy i się świetnie bawiłyśmy, Ola spojrzała na mnie z uznaniem w tym czarnym komplecie i powiedziała, że wygląda idealnie. Podeszła bliżej dotknęła moich sutków, które od razu stwardniały i powiedziała, że Adam będzie zachwycony.

Zaszumiało mi w uszach i przestałam jej słuchać, moje myśli galopowały wokół jej rąk, które zeszły niżej i dotknęły moich kolorowych majteczek. Automatycznie moja ręka się podniosła i wylądowała na jej piersi.

– Ale super materiał, taki mięciutki – udawałam, że jestem zachwycona bielizną, a Ola wkładała rękę za majteczki.

– Bardzo łatwo dostać się do twojej cipki, wiesz? – powiedziała i włożyła palce coraz głębiej, aż natrafiła na niesamowicie mokre wejście do środka, włożyła dwa seksowne palce i zaczęła poruszać, przytuliłam ją i myślałam, że zaraz oszaleję. Dotknęłam jej głowy, włosów i złapałam za szyję, następnie pocalowalam ją usta delikatnie, otworzyła je szerzej, a ja wtargnęłam językiem do środka, najpierw lekko ssac, a potem coraz zachłanniej całując. Było cudownie. Podniecilam sie i opadałam na jej dwa palce pocierając się o jej gorące i namiętnie ciało. Obniżyłam rękę i złapałam ją za tyłek. Wtedy ona przerwała nasz namietny taniec w przebieralni i klęknęła. Uniosła moja nogę, odchylila koronkową bieliznę i polizala moją wilgotną cipkę.

Wydałam z siebie gorący dźwięk rozkoszy, ale szybko zakryłam sobie buzię. Ola lizała moją łechtaczkę, a palcem penetrowała moją cipkę. Było cudownie. Oparłam się o ściane przebieralni i pozwoliłam sie całować. Czulam dreszcz emocji, przytrzymalam jej glowe i prosiłam żeby nie przestawala. A ona kontynuowala doprowadzenie mnie do szału jezykiem i palcami.

I oszalałam, dostałam orgazmu w przebieralni, dotykana przez dziewczyne. Ale zanim to sobie przemyślałam, Ola wstala, popchnęła mnie na ziemię i stanęła nade mną odchylajac swoja bieliznę i zmuszając do odwdzieczenia się. Włożyłam dwa palce w jej mokrą cipke i zacząłam lizac jej łechtaczkę coraz bardziej zatracając się w tym. Ola przytrzymała mi głowę i szybko poczułam rozlewające się jej soki na mojej twarzy. Oblizałam się i wstałam. Nagle zawstydziłam się i szybko ubrałam biorąc mokrą bieliznę i te wcześnie wybrane komplety.

– Nie wstydź się, seksualność to nic złego, korzystaj z tego póki możesz – powiedziała i jakoś udało mi się rozluźnić.

Rzecz w tym, że ja się nie wstydziłam, ja po prostu chciałam więcej.